Rejestracja

Kraków, 17. 10. 2019
Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne
Comarch

Wypełnij poniższy formularz. Wprowadzone informacje podczas rejestracji zostaną wykorzystane do wystawiania faktury.

Warsztaty komputerowe posiadają ograniczoną liczbę miejsc. Przy wyborze takiego warsztatu liczy się kolejność zgłoszeń. W razie wyczerpania limitu prosimy o zgłoszenie chęci udziału na adres: konferencja.controlling@comarch.pl

Dla pozostałych osób koszt udziału w konferencji uzależniony jest od terminu przesłania zgłoszenia i wynosi: Last minute
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

*ZOBOWIĄZANIE ZAPŁATY *

Dokonanie rejestracji jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników konferencji i zobowiązaniem do zapłaty. Faktura za udział w konferencji zostanie wystawiona po konferencji. Na życzenie jest wystawiana faktura pro forma. Powiadom nas o tym na adres: konferencja.controlling@comarch.pl UWAGA: Niedokonanie wpłaty nie jest tożsame z rezygnacją z wzięcia udziału w konferencji.

REZYGNACJA Z UCZESTNICTWA

Informacja dla osób odwołujących uczestnictwo (wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej): • Udział można odwołać bez kosztowo jedynie na 5 dni roboczych przed konferencją. • Nieodwołanie zgłoszenia i niewzięcie udziału w konferencji spowoduje obciążenie 50% kosztami uczestnictwa, czyli wystawieniem faktury związanej z poniesionymi kosztami przygotowawczymi i organizacyjnymi. W sprawach związanych z rejestracją prosimy kontaktować się na adres: konferencja.controlling@comarch.pl

*ODWOŁANIE KONFERENCJI *
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania KONFERENCJI w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych. W takim przypadku wszystkie wpłaty wniesione przez uczestnika zostaną zwrócone przez organizatora w pełnej wysokości.


Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.